Vaybe.NET

Doğru Erkekte Bulunması Gereken Özellikler

Flört ettiğiniz erkek, hani şu işinde çok yorulan, üzerinde çalıştığı proje yüzünden stres yaşayan adam değil mi? Çok kötü bir ayrılık yaşamış ve bu onu derinden sarsmış. Anne-babasının boşanmasından olumsuz etkilendiği için güven sorunu yaşıyor. Şu anda kendini işine vermiş durumda. Hayatında işler yoluna girene kadar kimseyle ciddi bir ilişki yaşamak istemiyor. Yeni bir ev aldığı için taşınma telaşı var. Ne kadar da yoğun biri değil mi? Peki, biriyle ciddi bir ilişki yaşayamayacak kadar meşgul olan ya da korkunç bir deneyim geçirdiği için bunu yapamayan erkekler var mı? Evet, ancak sayıları o kadar az ki…

 

Peki o sizin için doğru kişi mi? Bunu bilmiyorsanız aşağıdaki önerilerimize kulak verin!

İlk teklif sizden gitmesin, sizden hoşlanıyorsa o size teklif eder.

 

2- Sizde beklentiler yaratıyor ama sonra küçük şeyleri bile yerine getirmiyorsa, aynısını büyük şeyler söz konusu olduğunda da yapacaktır. Bunun bilincinde olun ve sizi sürekli hayal kırıklığına uğratıp uğratmadığına dikkat edin.

 

3- Erkekler, siz onları dinlemeyi ya da onlara inanmayı reddetseniz de neler hissettiklerini size söylerler. “Ciddi bir ilişki yaşamak istemiyorum” aslında, “Seninle ciddi bir ilişki yaşamak istemiyorum” ya da “Senin aradığım kişi olduğundan emin değilim” anlamına gelir.

 

4- Aldatma her defasında biraz daha kolaylaşır. İlkinde zordur çünkü insan üzerinde ahlaki değerlerin ve birinin güvenine ihanet edecek olmanın yarattığı suçluluk baskısını hisseder. Bir kere bile aldatılırsanız, aldatılmışsınızdır.

 

5- Ayık kafayla söylenmeyenlerin bir anlamı yoktur. Üzüm suyundan daha güçlü bir içeceğin etkisi altında söylenen “Seni seviyorum” çok şey ifade etmez.

 

6- “Evlenmek istemiyor” ve “Benimle evlenmek istemiyor” birbirinden çok farklı şeylerdir. Sevgilinizin hangi kategoriye girdiğinden emin olun.

 

7- Evlilik konusunda farklı görüşlere sahipseniz, başka hangi konularda farklılık gösterdiğinizi belirleyin.

 

8- Ayrılık kendinize göre yorumlayacağınız bir şey değildir. Tartışmaya da açık değildir. Kesin bir eylemdir. Ayrılık isteyen erkekle iletişiminizi kesin.

 

9- Bir anda gittiyse, gitti. Burada gizemli bir taraf yok. Hastane koma halinde yatıyor olma olasılığı vardır ama sizinle bir ömrü paylaşmayacağı olasılığı daha yüksektir.

 

10- Bir erkek eski karısından ya da sevgilisinden özlemle bahsediyorsa, sizi sinemaya götürecek başka birini bulun.

 

11- Hayat zaten zor, daha da zorlaştıracak birini seçmenize gerek yok. Siz, size her zaman iyi davranacak birini hak ediyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.